Про складання кандидатських іспитів

опубліковано 20 вер. 2017 р., 06:15 Відділ докторантури, аспірантури ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎
Відділ докторантури, аспірантури, магістратури та клінічної ординатури повідомляє, що з 20 жовтня по         20 листопада 2017 року буде проводитись сесія із складання кандидатських іспитів (спеціальність, філософія, іноземні мови) у дисертантів (аспірантів, здобувачів). Уточнений графік складання кандидатських іспитів буде направлений на кафедри у перших числах жовтня.

Прохання до завідувачів кафедр (наукових керівників) до 25 вересня 2017 року направити дисертантів (аспірантів, здобувачів) у відділ аспірантури, магістратури та клінічної ординатури для оформлення документів, які необхідні для допуску до складання кандидатських іспитів.