Кандидатські іспити

опубліковано 28 січ. 2019 р., 23:01 Відділ докторантури, аспірантури ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 25 бер. 2019 р., 03:41 ]
          Відділ докторантури, аспірантури та клінічної ординатури повідомляє, що з 20 березня по 19 квітня 2019 року буде проводитись сесія із складання кандидатських іспитів (спеціалізація, філософія, іноземні мови) у дисертантів (аспірантів, здобувачів).

Графік складання кандидатських іспитів:
 - Англійська мова - 20 березня 2019 року на кафедрі іноземних мов о 15.00 (Театральна пл.,2);
 - Філософія - 01 квітня 2019 року на кафедрі психології та філософії о 15.00 (вул. Героїв Майдану, 3);
 - Спеціальні дисципліни - 15 квітня 2019 року
    в аудиторіях адміністративного корпусу 0 15.00 (Театральна пл.,2).

Для формування плану прийомудо докторантури та аспірантури на 2019 р., прошу завідуючих кафедр, до 20.04.2019 р., подати у відділ докторантури, аспірантури та клінічної ординатури обгрунтоване подання, про бажаючих навчатися у 2019 р. за державним замовленням та на умовах угоди у докторантурі, аспірантурі очної (денної), очної (вечірньої) та заочної форм навчання.
________________________________________________________________________________________________________________
    Згідно з Положенням про клінічну ординатуру, завідувачам кафедр належить провести атестацію клінічних ординаторів (які проходять навчання у клінічній ординатурі на кафедрі) і матеріали атестації (атестаційний лист, звіт клінічного ординатора, витяг з протоколу засідання кафедри та заповнений індивідуальний план навчання за звітний період) подати у  відділ докторантури, аспірантури та клінічної ординатури до 10.04.2019 р.
Керівнику разом з клінічним ординатором прибути 18.04.2019 р. о 16.00 год. на засідання наукової комісії.
    Згідно з порядком підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у вищих навчальних закладах (наукових установах),затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 261 від 23.03.2016 р., завідувачам кафедр належить провести астестацію аспірантів та докторантів (які проходять навчання на кафедрі).
    Матеріали атестації (атестаційний лист, звіт аспіранта, докторанта, витяг з протоколу засідання кафедри та заповнений індивідуальний план навчання за звітний період) аспірантам та докторантам необхідно подати в відділ докторантури, аспірантури та клінічної ординатури до 10.05.2019 р.
    Явка докторантів, аспірантів та їх наукових керівників на засідання наукової комісії 16.05.2019 р. обов'язкова.